سلام

سلام

همچینی یک کمی دیر برای اطلاع رسانی خدمت رسیدم . بهانه و توجیه برای ننوشتن فراوان دارم اما بهتر است ، بگویم کمی با اوضاع به روز شدن و همگام شدن فرصت برای به علایق سرکشیدن را سلب کرده بود .
در حال حاضر مثل شله زرد نظری جا افتادیم ، مثل حلوای شب جمعه حسابی تفت داده شدیم و مثل تمام تهرانیها درگیر . هوای گرم تهران را استنشاق میکنیم ، با دود و ازدحام و شلوغی هم می خوریم و سعی میکنیم ادای خانواده های صمیمی ایرانی را دربیاوریم .
 هر از گاهی که به روزمرگی عادت میکنم و سعی میکنم از صبح در آینه تا الی نیمه شب در آشپزخانه ، به خود بگویم این هم زندگی است دیگر و باید از آن لذت برد ، حتما در فاصله زمانی کوتاهی یشت پا یا نیشگونی از دست غیب میرسد و دردش به یادم می آورد کجای این زندگی ، زندگی است؟!
نمی خواهم از زندگی در کشورم شکایت کنم ٫ اما از اینکه خود را مشتاق نشان دهم هم بیزارم . مدتهاست به سکوت سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی روی آوردم ، انگیزه بحث و حرفم رفته است ،هرازگاهی که در شهر پرسه میزنم و به نکته ای برخورد میکنم آن را با محمد تحلیل میکنیم و از سرش میگذریم .
موضوعات برای تعریف فراوان دارم .
از اسباب کشی کشوریمان و مشکلات گمرک و ترخیص آغاز میکنم تا به امروز برسم که هنوز ۵ ماه زندگی کامل نشده ، دنبال راه پس میگردیم .
درست هم نیست در اولین پست بعد از مدتها این همه انرژی منفی پراکنده کنم ، اما این بار را شما ببخشید تا بعد جبران کنم .
از فردا شروع به بیان اتفاقات میکنم ، برای کسب تجربه دوستان بدک نیست مطلع شوند .
 
درضمن سال نو (که کمی کهنه شد ) مبارک باشد و روز مادر و زن هم همچنین .
/ 4 نظر / 7 بازدید
مسافر عشق

سلام وبلاگت جالب بود. اوميدوارم هر جا که زندگی ميکنی موفق و پيروز باشی. يه پست جديد گذاشتم دوست دارم نظرت را بدونم. منتظرم.

امير

سلام. بابا چه عجب. شما بالاخره دست برديد به کی بورد!حالا هم که نوشتيد بی صدا و بدون خبر. از حضرت محمد هم که خبری نيست!ايشون رو هم تشويق کنيد به نوشتن دوباره. دلمون تنگ شده بود بابا.

...

نذري. من زودتر بگم پيش از اينكه آقا معلم بياد. از اينكه وعده دادين فردا مي نويسين و ننوشتين مطمئن شدم كه واقعا جا افتادين و كاملا ايرانيزه شدين!!

پيام

سلام.خوب هنوز فردا نشده به مريخ رفتين که روزهاش اينقدر طولانيه