سخن روز

آيت‌الله علي مشكيني طي سخناني در جمع نمازگزاران جمعه قم گفت: بازگشايي مجلس هفتم را به خود مجلسيان كه مورد اعتماد ميليون‌ها مسلمان پايبند به دين و قانون قرار گرفته‌اند و رهبر معظم انقلاب تبريك مي‌گويم و تشكر ويژه از حضرت بقيه‌الله (عج) دارم كه وقتي هفت ماه پيش در شب قدر فرشتگان الهي ليست اسامي نمايندگان مجلس هفتم و نام و آدرس آنها را به حضرت دادند حضرت هم همه‌ي آنها را امضا كردند .

((امروز ، رويداد ))

حکومت و قدرت چقدر ارزش دارد ؟!

به اندازه تقلب کردن در رای گيری؟!

به اندازه کشمکش و انداختن مردم به جان همديگر؟!

به اندازه ريختن خون چند انسان در بابلسر و کردستان؟!

به اندازه تهمت و بهتان زدن به همکاران سابق و مسئولين گذشته که در اصل همه يک هدف را طی می کنند ؟!

همه اين موارد را می پذيريم . حتما با خدمت شايانی که نمايندگان دوره هفتم به خلق خواهند کرد همه اين اشتباهات جبران خواهد شد و خدای متعال و مردم نيز از سر تقصيرات ايشان خواهند گذشت . اميدواريم با برنامه های از پيش تعيين شده آقايان، ماه رمضان آينده در شب قدر وقتی نامه اعمالشان به دست آقا ميرسد عرق شرم بر پيشانی ايشان ننشيند .

اما حالا با تمام شدن کار و رسيدن به هدف که همان تصاحب صندليهای قرمز رنگ نمايندگی بوده ، لازم است برای محکم کاری و فريب مردم بينوا نام امام زمان به ميان کشيده شود ؟

لازم است مقدسات مردم برای قانع کردنشان در وسط کلام حلوا حلوا شود؟

لازم است اعتقاد و اعتماد به امام زمان را در ميان برخی از جوانان هنوز مسلمان و معتقد سلب کرد ؟

اگر در انتخابات رياست جمهوری فرد مورد نظر آقايون رای نياورد انتظار داشته باشيم که در بيانه ای ذکر شود: آقا امام زمان در پشت صندوقهای رای هستند و منتظر آرای شما به فرد مذکور ...

و برگه رياست جمهوری ايشان نه فقط در شب قدر ، بلکه در شب نيمه شعبان و شب عاشورای گذشته هم به امضای آقا رسيده ! پس آقا را در اين انتخاب شايسته ياری کنيد .

 

/ 2 نظر / 8 بازدید
فرزاد

وبلاگ قشنگت رو ديدم. خيلی لذت بردم. هيچ ميدونی يه عکس به اندازه ده صفحه متن ميتونه به مخاطبش مطلب برسونه و چقدر گذاشتن عکس توی پرشين بلاگ سخته و ما اين مشکل رو برای شما حلش کرديم اگه ميخوای توی وبلاگت عکس بذاری کافيه رو آدرس URL کليک کنی.

پدرام دانش

سلامی ديگر. احتمالا؛ در یوم الحساب؛ می فرمایند که آقا قصد داشتند با مهر انگشتری؛ نامه اعمال مان را تاييد کنند؛ ليکن هر چه گشتیم < استامپ > پيدا نکرديم ... !!