پاسخ

علت چند روز نبودن و کامنت نگذاشتن و پاسخ ميل ندادن را اينجا شرح دادم و چون ربطی به حرفهای اين وبلاگ ندارد پس دوباره مطرحش نميکنم .

در اولين فرصتی که وضعيت عادی بشود و از حالت قرمز بيرون بيايد از پناهگاه بيرون ميايم و پاسخ دوستان را ميدهم . در ضمن بيماری اينترنت در خانواده ما موروثی است و اگر ايران هم بيايم دسترسی به نت و وبلاگ سهل است .

ايام همگی به کام و اگر اهل عزاداری و عبادات اينگونه هستيد قبول باشد و اين مدت دل پاک و جوانمردی را برايتان به ارمغان بياورد .

راستی کسی سايت خوب و با سرعتی را سراغ ندارد که بتوان عکس آپلود کرد ؟ سايت قبلی که عکس آپلود ميکردم با هواس جمعی که دارم پسوردش را فراموش کردم . قبلا از همکاری شما سپاسگذارم . مثل پيامهای بازرگانی شده اين پستمااا!

/ 15 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیر

اطرافيامون اگه خيلی سالمند هم که باشن من يکی اصلاً تحمل ندارم وای به حال اينکه کودک باشه و وای به اينکه بچه خود آدم باشه. نميتونم بگم حالتونو درک ميکنم که هيچ وقت حس يه مادر رو نميتونم داشته باشم. اميدوارم سهيل کوچولو هم زود زود دوباره همون لبخندای سابقش رو بزنه و فضای خونه رو دوباره گرم گرم کنه. شما هم براش صدقه بذاريد کنار.

امیر

اونجا کامنت قبول نميکرد همينجا گذاشتم!

طه

خدا واقعا به جاي بازماندگان مردگان بايد به پدر و مادر کودکان خردسال صبر بدهد . الهی آمين!

پدر(نم نم)

بابا دو تا وبلاگ.....اون وبلاگ رو خوندم.....همه چيز رو گفتی بجز تشخيص.....بيماری چی بود؟....به نظرم کمی پزشکها سهل انگاری کرده بودند نبايد همون اول زود مرخص می کردند....در مورد سايت واسه آپلود اين هم يه آدرس....:http://tinypic.com/.....اميدوارم به درد بخوره....بابا پيام بازرگانی....زودتر بيا و بنويس...اون تشخيص هم يادت نره٬کنجکاوی شغليه ديگه!...بوس و بای!

پدر(نم نم)

ايشالله که زودی خوب می شوند..راستی اين سايت پسورد هم نمی خواد

Arezou

والله پدر جان من که پزشک نيستم منتهی حرفی که پزشک اطفال زدند گفتند بيماری ويروسی است ۷ تا ۱۰ روز هم زمان تا بهبود ميبرد . فقط هم آنتی بیوتیک همراه با سرم به سهیل تزریق میکردن .خطای پزشک اول هم اين نبود که بستری نکرد اين بود که هيچگونه پيشگيری و اخطار و اطلاعی به ما نداد که حداقل بچه را چند ساعت زودتر به بيمارستان برسانيم و اين بيماری تا چه حد خطرناکه ! يا دارويی که شدت بيماری را متعادلتر کند . کنجکاوی رفع شد يا شماره پزشک را بدهم ؟:)

پدر(نم نم)

والله با اين توضيحت که چيزی دستگيرم نشد فقط يه اشتباه ديگه پزشکها رو شد...بيماری ويروسی تزريق آنتی بيوتيک لازم نداره...يعنی هيچ آنتی بيوتيکی بر ويروس کارساز نيست!...جدی می گم

آرزو

درست ميگيد . پزشک هم ميگفت که بيماری ويروسی دارو نداره يعنی ميگفت اگر بخواهيم با دارو جلوش را بگيريم دو هفته ديگه باز هم همين بساط بيماری را خواهيد داشت بايد اجازه بدهيم از بدن بيرون برود و کاملا قطع بشود . اما پس آنتی بيوتيک را برای چی تزريق ميکردند ؟! البته تب هم قطع نميشدا ...والله چيز بيشتری به ما نگفتن که براتون بگم تا دستگيرتون بشه جز اينکه اين ويروس شايع شده است . همين . فکر نکنم خودشون هم چيز بيشتری متوجه شده باشن :) فکر ميکنم بستری کردن سهيل هم بيشتر به خاطر به هم ريختن املاح خونش بود تا بيماری البته اگر خونه ميموند و سرم نميگرفت هم قطعا دوام نمياورد .

پدر(نم نم)

علت بستری شدنش می تونه همون بر هم خوردن تعادل الکتروليتها باشه....با حرفهايی که زدی فکر کنم علت تزريق آنتی بيوتيک پيشگيری از سوار شدن بيماريهای باکتريايی و قارچی بوده...چون بدنش ضعيفه...راستی مريض چند ساله بوده؟....اون سايته کار کرد؟

آرزو

بيمار کوچولومون ۳ سال و ۱۰ ماهشه و البته الان ديگه تقريبا خوبه . از سايته هم ممنون يک بار تست کردم که کار کرد حالا بگذاريد عکس تو وبلاگ بگذارم ببينم چقدر ميمونه و کار ميکنه حسابی يا نه . سپاس فراوان :)