يک حادثه ...

سلام .

سه روزه دارم فکر ميکنم چه جوری بنويسم و از چی بگم، کلی موضوع و حرف دارم ،ولی نميدانم از کجا شروع کنم .به قول يک دوست آخه تو که بلد نيستی وبلاگ درست کردنت چيه؟26.gif

کلی به وبلاگ نويسندگان بزرگ ،سرک کشيدم تا بلکه کار ياد بگيرم .اما آخرش اين شد: که خانم کلاغه آمد راه رفتن کبک را ياد بگيره، راه رفتن خودش هم يادش رفت. (شايد هم آقا کلاغه ) خلاصه کلام اينکه می خواهم فعلا روی هر چی وراج تا حالا ديديد را سفيد کنم .01.gif

آخرين مسئله که در ذهنم آمده و بدجوری مشغولم کرده موضوع برخورد قطار بنزين و گوگرد است که باعث کشته شدن ۳۰۰ نفر از هموطنانمون شد.

آخ که وقتی يادم می افته دلم کلی ميسوزه، مخصوصا وقتی ميبينم صدا و سيمای محترم بعد از يک هفته که خيالشون راحت شد هر چی دروغ دلشون خواسته به خورد مردم دادند ، حالا آهنگ عزا پخش ميکنند و گزارش ميدهند که چه کردند و چه بلايی سر مردم بيگناه آمده..

در اين يک هفته دائم به خودشان تبارک الله گفتند که خوب داريم فريب ميدهيم و چقدر طبيعی دروغ ميگيم...حالا بيايند و برای مردم بيان کنند چه اتفاقی افتاده که از کلی آتشنشان فقط لباس ضد آتش مانده و يک کم خاکستر.

دريغ از يک پيام تسليت خشک و خالی ...

الان اگر از نزديک محل اين حادثه خدای ناکرده يک امريکايی رد شده بود هزار تا دست استکبار جهانی ازش بيرون آمده بود و تا سالها قطار قطار گل رو سر آن منطقه ميريختند و شهيد شهيد کردنشان گوش فلک را کر ميکرد .

اما الان حتی برای فرماندار بيچاره و نيروهای امدادی که برای انجام وظيفه آنجا رفتند و جانشان فدا شد، يک احترام کوچک هم قائل نشدند که بگويند روحشان شاد

يعنی انقدر مسئله انتخابات و جناح بازی مهم بود ؟

مهمتر از جان اين همه انسان که نيازمند کمک و همياری بودند؟

/ 5 نظر / 10 بازدید
shahram

سلام ...من اصلا با اين نوشته شما موافق نيستم ...اين ديگه تقصير مسئولين جمهوری اسلامی نبوده که اون قطار ها اون موقع با هم برخورد کرده اند ...خب درست قبل از انتخابات سرنوشت ساز مردم ؟!....مگه زمان قحط بود ؟!...اين خودش نشون ميده که رانندگاه قطار از عوامل استکبار جهانی بودن که اون زمان حساس رو انتخاب کردن .....و الا مثل بچه آدم ميذاشتن بعد از انتخابات منفجر ميشدن که دل همه مسئولين براشون بسوزه ديگه .......وقت شناسی رو يه کم از مردم بم ياد می گرفتن که به موقع زلزله زده شدن !!!

shahram

بعدشم پز وراجيت رو نده که اينجا بد وراج هايی رو دعوت کردی ها :))))))) ميگم پس اين خرمگس فک اتمی کجاست ؟......بهش نگی بن ميشی ها ....از من گفتن بود :)))))

Mohammad

سلام شايد هم نعوذاً بالله ، تقصير خود خدا بوده که نذاشته آقايون به امورات اسلامشون برسند (البته اسلام معنی شده خودشون) و اين انتخابات سرنوشت ساز را برای بقای اسلام انجام بدن. بعدش هم تا يک هفته به هم تبارک الله بگن که مسابقه را بردن. عين بچه ها که بعد از بازي کردنشون تا مدتها برای طرفشون کرکری ميخونند و به عبارتی دلشو ميسوزونند. وگرنه مشت های قبلی به دهن استکبار جهانی خيلی از اين محکمتر بود ، نه؟؟؟

Mohammad

ببخشيد که همش در مورد انتخابات حرف زدم. خوب آخه تو دهنی زدن به دشمن خيلی مهمتر از دهن کجی به ملته !!! ... اين که ديگه واضحه.

jighil

محمد جان ببخشيد من تو کار سنجيدن مشت محکم و سبک نيستم ولی فکر کنم همش يک معنی ميدهااا چه دهن کجی چه مشت زنی .... چون جديدا با اين دهن کجيها انگار دهان يک مشت دانشجو هم کج شده ...